Ubezpieczenia Szczytno

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że nie ma istotniejszej sprawy w naszej codzienności niż bezpieczeństwo. Nie warto odkładać tego na później. Nasza agencja ubezpieczeniowa w Szczytnie służy państwu pomocą w szerokiej gamie ofert polis ze znanych w naszym kraju Towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi agencji są do państwa dyspozycji w zakresie ubezpieczeń. W zakresie naszych usług znajdują się m.in.:

  • Ubezpieczenie na życie;
  • Ubezpieczenie nieruchomości, w tym ubezpieczenie domu;
  • Ubezpieczenia zdrowotne.

Bezpieczeństwo państwa i państwa bliskich jest dla nas kluczowe, zapraszamy więc do współpracy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W dzisiejszych czasach samochód stał się niejako nieodłącznym elementem naszego życia. W naszej ofercie znajdują państwo dobrowolne i obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. Oznacza to drodzy państwo, że ubezpieczenie OC, AC i NNW zajmuje miejsce w naszej ofercie jako ubezpieczenia komunikacyjne.

Ubezpieczenia majątkowe – Apemi Szczytno

Rozumiemy państwa potrzeby zabezpieczenia własnego mienia. Ubezpieczenia majątkowe służą właśnie temu celowi. W Jego ramach zapewniamy ubezpieczenie nieruchomości wszelkiego rodzaju, w tym również ubezpieczenie domu. Życie bywa nieprzewidywalne, dlatego warto zabezpieczyć swój dobytek. Ubezpieczenie majątkowe obejmuje swoim zasięgiem pożary, kradzieże czy powodzie – czynniki niezależne od nas.

Ubezpieczenia na życie

Towarzystwa ubezpieczeniowe w swoich ofertach często posiadają wyżej wspomniane ubezpieczenie na życie. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Uważamy, że życie ludzkie jest bezcenne, wychodzimy w tym celu z pomocą. Zabezpieczenie przyszłości swojej i swoich bliskich w ramach ubezpieczenia na życie gwarantuje, że nie pozostawimy ani siebie, ani innych w niekomfortowej sytuacji finansowej. W przypadku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci świadczenie będzie wypłacone bliskim wskazanym w umowie. Pieniądze w ramach ubezpieczenia mogą też być przeznaczone na leczenie, w przypadku choroby bądź na pomoc bliskim w nieprzewidzianych sytuacjach w życiu.

Ubezpieczenie firmy

Ta opcja spodoba się tym, którzy na swojej głowie mają firmy wszelkiego rodzaju. Doceniamy państwa zmysł przedsiębiorczy, dlatego zapewniamy w swoim wachlarzu usług ubezpieczeniowych również ubezpieczenie firmy. Trud wniesiony w budowanie niekiedy dzieła swojego życia nie może pójść na marne. W ramach ubezpieczenia firm zapewniamy odszkodowanie spowodowane m.in.:

  • Włamaniami i kradzieżą majątku firmy;
  • Szeroko pojętym wandalizmem;
  • Wypadkami w miejscach pracy;
  • Uszkodzeniami sprzętu firmy.

Ubezpieczenia turystyczne

W ramach odpoczynku od zawirowań dnia codziennego planujesz wybrać się w podróż? Jest to świetny pomysł, nie można bowiem być w ciągłym trybie pracy. Nasze pośrednictwo ubezpieczeniowe pragnie Ci przypomnieć, że warto zabezpieczyć się przed wyjazdem. W ramach naszej agencji ubezpieczeniowej zapewniamy ubezpieczenia turystyczne. Zapewni to komfort psychiczny, że na wypadek niespodziewanych wydarzeń macie państwo pomocną dłoń, oczywiście w postaci ubezpieczenia.

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. 535 722 433

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. – 535 722 433

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. – 535 722 433

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. – 535 722 433

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. – 535 722 433

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. – 535 722 433

SPRAWDŹ OFERTĘ

tel. – 535 722 433