Działając na rynku budowlanym od 2005 roku firma APEMI- Salon Okien i Drzwi zdobyła niemałe doświadczenie w zakresie handlu detalicznego , jak również na rynku usług budowlanych, a zwłaszcza w zakresie montażu stolarki otworowej.
Zdobyte doświadczenie na rynku usług, zaprocentowało dużym zaufaniem klientów, o czym świadczy duża ilość zrealizowanych inwestycji w budownictwie jednorodzinnym, w blokach mieszkalnych, jak również w obiektach przemysłowych.
Tak duże zaufanie ze strony klientów zobowiązuje nas – jako firmę ,stawiającą głównie na zadowolenie klienta oraz wysoką jakość oferowanych usług – do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i wybierania najlepszej oferty towarowej dostępnej na rynku Warmii i Mazur.

biuro

Stąd w naszej ofercie znajdują się towary wiodących na rynku krajowym i zagranicznym, producentów stolarkiotworowej i materiałów budowlanych. Od początku działalności jesteśmy postrzegani, jako firma wiarygodna i rzetelna. Zaprocentowało to zaufaniem takich producentów jak: Witraż, DOBROPLAST, Monolit,- (okna, drzwi, aluminium, drewno) OKPOL, FAKRO, VELUX (okna dachowe), WIK-PLAST, Romex, Medos (parapety), DREWPOL , PORTA , DRE , KMT , GERDA, JUWENT ,DALLAS , STALPRODUKT , ARTUS , CENTURION-R , DOOR-SYSTEM MARTOM(drzwi wewnętrzne i zewnętrzne), LEGBUD GARGULA, BIG TOR. (bramy garażowe , ogrodzenia ), Hanarol, Finezja, Portos( żaluzje , rolety wewnętrzne i zewnętrzne , vertikale , maty , moskitiery , zasłony rzymskie ),  Sprzedawane przez nas materiały spełniają najwyższe normy jakościowe, które zadowolą każdego. Polityka cenowa opiera się na oferowaniu wyrobów korzystnych cenowo, a zarazem energooszczędnych , bogato wyposażonych i funkcjonalnych.

Wszystkie sprzedawane przez nas materiały spełniają najwyższe normy jakościowe, które zadowolą każdego, wymagającego Klienta. Prace montażowe wykonują nasze własne ekipy .

Wykonujemy Elewacje Budynków Remonty

Ponadto nieustannie badamy rynek w poszukiwaniu produktów i nowych rozwiązań, które mogłyby uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i przyjazną dla klienta oraz środowiska